Nie znaleziono wyników

Ogólne

Peruka, którą chciałam, została wyprzedana. Kiedy będzie ponownie dostępna?

Jeśli peruka, której szukasz, pochodzi z kolekcji „jednej na milion”, niestety nigdy nie będzie dostępna ponownie. Każda sztuka wykonana jest z unikalnej kombinacji włosów dziewiczych i niemożliwe jest wykonanie dokładnie tej samej mieszanki włosów, ponieważ gama kolorów i struktur włosów słowiańskich jest ogromna. Jednak co miesiąc aktualizuję sklep i możliwe, że znajdziesz coś podobnego. Przyjmuję również kilka niestandardowych zamówień miesięcznie, dzięki czemu mogę spróbować odtworzyć pożądany przez Ciebie model.

Dlaczego oferta jest tak mała i sprzedajesz tylko kilka sztuk na raz?

Ja jedna, a stworzenie jednej peruki od A do Z może zająć nawet do 100 godzin.

Jakiego rodzaju włosów używasz?

Używam sprawdzonych, naszych dziewiczych włosów słowiańskich, głównie polskich, które sama osobiście skupuję od "właścicieli" , ale współpracuję również z zaufanymi dostawcami , którzy dostarczają mi włosy z całej Europy , z których mogę stworzyć jednostki przystępniejsze cenowo.

Czy mogę zwrócić moje zamówienie?

Masz 14 dni na zwrot zakupionego towaru.

Formularz zwrotu znajduje się w każdej paczce lub możesz też pobrać stąd 

Starannie zapakuj towar, dołącz wypełniony formularz zwrotu i nadaj przesyłką rejestrowaną na adres zamieszczony w formularzu – pamiętaj o ubezpieczeniu przesyłki.

Zwrot pieniędzy wykonuję w terminie do 14 dni od odebrania paczki wysłanej przez Ciebie

Czy oferujesz naprawy?

Przy intensywnym użytkowaniu lub niewłaściwej pielęgnacji, peruka lub tupet może wymagać w niektórych miejscach naprawy, którą mogę wykonać za dodatkową opłatą. Proszę miej na uwadze, że podejmuję się naprawy wyłącznie peruk oraz tupetów od La Louve.

Jakiego rodzaju szamponu powinnam używać?

Zalecam korzystać z profesjonalnego szamponu, który można dostać u fryzjera i wybrać taki, który jest przeznaczony do rodzaju włosów Twojej peruki. Na przykład naturalnie kręcone włosy będą wymagały specjalnej pielęgnacji, aby zachować swoje piękno.

Czy używasz tzw. włosów Remy?

Tak. Używam wyłącznie włosów dziewiczych. Kucyki zbieramy bezpośrednio od osoby, co oznacza, że mamy 100% pewność, że wszystkie włoski idą w tym samym kierunku. Zbieramy wyłącznie zdrowe, niefarbowane włosy, aby zapewnić Ci najbardziej luksusowe doznania na świecie.

Czy mogę farbować, kręcić lub prostować włosy peruki i toppera?

Oczywiście, traktuj je jak swoje własne włosy. I pamiętaj o termoochronie <3

×